הפופולרי ביותר כורסאות מסאג לשנת 2021

במאמר זה, תוכל להכיר את הפופולרי ביותר כורסאות מסאג עבור 2021.
הפופולריים ביותר לשנת 2021 הם;
Model 5D JERA RELAX כורסאות מסאג:

Model 5D JERA RELAX כורסאות מסאג:

מודל 5D JERA להירגע כורסאות מסאג הוא הפופולרי ביותר כורסאות מסאג של 2021. מעסה מסגרת מלא זה עם כרית ניחומים משולבת ירגיע את מסת השריר שלך, כך שתחוו לחץ ללא הפעלה וטיפוח גם כמציגים סיוע נוסף לצוואר ולכתפיים.

Model 4D Berlin כורסאות מסאג:

Model 4D Berlin כורסאות מסאג:

מודל 4D ברלין כורסאות מסאג הוא גם הפופולרי ביותר כורסאות מסאג עבור 2021. דגם 4D ברלין כורסאות מסאג הוא מושלם כורסאות מסאג עם סלסול עיסוי 4D עם L-Track מסובך. שלא כמו מקסימום כורסאות מסאג, קומו בנוסף יכולות אפס כבידה להישען ורפלקסולוגיה רגל רולים.

Model 4D+ Rolls Royce כורסאות מסאג:

Model 4D+ Rolls Royce כורסאות מסאג:

מודל 4D+ רולס רויס הוא תוצאה של מחקרים וחדשנות ללא הפסקה, שנועדו להיות גדולים ולייצר את הגדול ממך. נבנה עם כולם בראש לחלוטין, ייתכן שיש לך ניהול כללי של העיסוי שלך מראש - 6 + 3. בוהן.

כורסאות מסאג Model 3d max luxurious:

כורסאות מסאג Model 3d max luxurious:

קח את הזמן ולייצר יציבות שוב במחשבות ובגוף שלך. דגם 3D מקסימום מפואר הוא get-a-way שלך. הפעל את מחסנית ארומה והגביר את ממלכת ההרפיה שלך, המשלבת את עיסוי תלת-ממד, רולים ותרופה לדחיסה מולקולרית של האוויר גלולת ארומה מוכנסת לתפקוד החיצוני של מעסה הכתפיים בעזרת השימוש ברמקולים.

MECHA 4D כורסאות מסאג:

MECHA 4D כורסאות מסאג:

MECHA 4D כורסאות מסאג כורסאות מסאג הוא המקסימום המתקדם כורסאות מסאג להיות היום. זה יפה, עצום כורסאות מסאג מורכב מניפולציה קולית, או שאתה יכול לתפעל את הכיסא שלך עם מניפולציה רחוקה Wi-Fi. מנגנון החזרה רב-ממדי עוקב אחר יצירה של מוסיקה ייחודית הנעתעת מהצוואר אל glutes, במקביל כיפוף בתוך המרכז להציע מתיחה מתקדמת והפחתת לחץ בעמוד השדרה.

ULTRA 3D Massage Seat.:

ULTRA 3D Massage Seat.:

מעסה הצוואר והגב התחתון יבוא עם התחושה של כפות ידיים מטפל מומחה בפועל מציע עיסוי שיאצו זה שימושי להורדת מתח, נוקשות שרירים מהנה, כאב מרגיע. עיסוי שיאצו לישה עמוק בתערובת עם עיסוי חום ורטט מרגיע משולב יהיה בטווח הארוך מניעת פונקציות והפחתת מתח. כרית כורסאות מסאג זו מציעה שפשוף מרגיע על הצוואר, הכתף, החזרה, המותניים, מקלה בהצלחה על עייפות, מתח וכאב.

אז, במאמר לעיל, דנו בקצרה הפופולרי ביותר כורסאות מסאג לשנת 2021

בישראל חברת ברנדן נותנת 40% הנחה על כיסא עיסוי תלת מימדי מקסימום. 

כדי לצפות בתמונות, מידע ומחיר נוספים אנא לחץ כאן עכשיו

x

#{title}

#{text}

#{price}