תכונות הכיסא החכם X3 3D / 4D

הכיסא החכם X3 תכונות מלאות:

S-Track:

עיצוב מסילת ה- S של אינפיניטי תואם את הטבעי כסא עיסוי צורת עמוד השדרה שלך כדי לפגוע בכל אזורי המתח שלך וליישר את גופך כראוי מהצוואר שלך עד לאזור המותני שלך.

מנגנון ארבעה גלגלים:

החכם כיסא X3 מספק משיכות עיסוי בלחץ עם ארבעה גלילי היי-טק שמלשים באופן מתודי את מתח השרירים.

אפס כבידה:

מיקום אפס כוח הכבידה מעלה את הברכיים מעל הלב שלך, מה שמאפשר לעמוד השדרה להתפרק, מספק תחושת חוסר משקל וממקסם את ההשפעות של גלילי העיסוי.

מתיחת דחיסה:

במהלך מתיחה זו של כל הגוף, ה- כסא עיסוי כריות אוויר אוחזות בכתפיים וברגליים כשהן נשענות בהתאם להרגעה ולהקלה על עמוד השדרה.

תיקון עמוד השדרה ופיתול המותניים:

תכונת תיקון עמוד השדרה משתמשת בטכניקות מתיחה עוצמתיות להארכה ולדחיסת עמוד השדרה על מנת להקל על כאבי גב. כחלופה, החכם כיסא X3 מספק גם פיתול מותניים, שהיא אופציה קלה יותר להקלה על כאבי גב.

רפלקסולוגיה:

גלילי הרגליים של IT-8500 משכפלים את טכניקות האצבע והאצבע של הרפלקסולוגיה, ומטפלים בנקודות לחץ חיוניות בכפות הרגליים המקושרות לאזורים אחרים בגוף.

חום מותני:

מודולי חימום הממוקמים בחלק האחורי של ה-. כיסא לספק תחושה מרגיעה ושחרר את השרירים שלך כדי להכין את גופך טוב יותר לעיסוי.

אורות כרומותרפיה:

ה- SmartChair X3 כולל נורות כרומותרפיה מכל צד. כרומותרפיה משתמשת בספקטרום הצבעים כדי לסייע לאזן את האנרגיה הפיזית, הרגשית, הרוחנית והנפשית.

טכנולוגיית בלוטות ':

רמקולים סוחפים הממוקמים במשענת הראש מתחברים למכשירי Apple® או אנדרואיד ™ באמצעות Bluetooth, ומאפשרים לכם ליהנות ממוזיקה, מדיטציות מודרכות, נופי סביבה וכל צורה אחרת של אודיו כדי לשפר את החוויה המנטלית של העיסוי שלכם.

פונקציונליות אפליקציות אפל ואנדרואיד:

הפעל את SmartChair X3 ישירות ממכשיר Apple או Android שלך עם הפונקציונליות המבוססת על אפליקציות.

טכניקת קצב:

בחר טכניקה זו כדי לסנכרן את העיסוי שלך לקצב המוסיקה שלך.

סריקת גוף:

טכנולוגיית סריקת גוף מבטיחה כי כסא עיסוי גלילים פוגעים בכל נקודות הלחץ הייחודיות שלך על ידי התאמת מיקום הגלילים והתאמתם לגופך.

טיפול בדחיסת כריות אוויר:

ל- SmartChair X3 יש כריות אוויר הממוקמות בכל הכיסא המתנפחות ומתנפחות כדי לספק תחושה על השרירים שמרגישים כמו ידיים אמיתיות.
x

#{title}

#{text}

#{price}