הכיסא האינסופי חכם Pro תכונות מלאות

S- מסלול:

עיצוב המסלול של אינפיניטי תואם את הצורה הטבעית של עמוד השדרה שלך כדי להכות את כל תחומי המתח שלך מחדש את הגוף שלך מן הצוואר שלך אל האזור המותני שלך.

מנגנון ארבעה גלגלים:

הכיסא החכם Pro מספק משיכות עיסוי בלחץ עם ארבעה רולים היי טק כי שיטתי ללוש את המתח שרירים.

אפס כבידה:

אפס כוח הכבידה מעלה כיסא עיסוי הברכיים שלך מעל הלב שלך, המאפשר עמוד השדרה כדי decompress, מספק תחושה של חוסר משקל, ומקסם את ההשפעות של רולרי עיסוי.

DeScompressing למתוח:

במהלך זה לגוף מלא למתוח, כיסא עיסוי כריות אוויר אחיזה את הכתפיים ואת הרגליים כפי שהוא reclines בהתאם להרגיע ולהקל על עמוד השדרה שלך.

תיקון השדרה & המותניים טוויסט:

תכונת תיקון השדרה משתמשת בטכניקות מתיחה רבות עוצמה כדי להרחיב ולסרוקות את עמוד השדרה שלך כדי להקל על כאבי גב. כחלופה, החכם כיסא Pro גם מספקת המותניים מתפתל, שהוא אפשרות מתון של כאבי גב הקלה.

רפלקסולוגיה:

לשכפל את האגודל ואת אצבע טכניקות של רפלקסולוגיה, כיסא חכם Pro רולרס להשתתף נקודות הלחץ חיוני על הרגליים מקושרות עם אזורים אחרים של הגוף.

חום מותני:

מודולים חימום הממוקם בחלק האחורי של הכיסא לספק תחושה מרגיעה ולשחרר את השרירים שלך כדי להכין טוב יותר את הגוף שלך עבור עיסוי.

טכנולוגיית Bluetooth:

דוברים immersive ממוקם משענת הראש להתחבר אפל או מכשירי אנדרואיד באמצעות Bluetooth, המאפשר לך ליהנות מוסיקה, מדיטציות מודרכות, soundscapes הסביבה, וכל צורה אחרת של אודיו כדי לשפר את החוויה הנפשית של עיסוי שלך.

פונקציונליות Apple & Android:

הפעל את הכיסא החכם פרו ממש מהתקן Apple או Android עם הפונקציונליות המבוססת על היישום שלה.

קצב טכניקה:

בחר טכניקה זו כדי לסנכרן את עיסוי שלך לקצב המוסיקה שלך.

סריקת גוף:

טכנולוגיית הסריקה הגוף מבטיחה כי גלילי עיסוי פגעו בכל נקודות הלחץ הייחודיות שלך על ידי התאמת המיקום של הגלילים ולהתאים אותם לגוף שלך.

תרפיה דחיסה כרית אוויר:

Smart כיסא Pro יש כריות אוויר הממוקמים ברחבי הכיסא כי לנפח ולדלט לספק תחושה על השרירים כי מרגיש כמו ידיים אנושיות אמיתיות.

אורות כרומותרפיה:

החכם כיסא Pro כולל אורות chromotherapy בכל צד. כרומותרפיה משתמשת בספקטרום הצבעים כדי לסייע לאזן את האנרגיה הפיזית, הרגשית, הרוחנית והנפשית.
רכיב טקסט. לעריכת הרכיב ולשינוי הטקסט לחצו כאן
רכיב טקסט. לעריכת הרכיב ולשינוי הטקסט לחצו כאן
רכיב טקסט. לעריכת הרכיב ולשינוי הטקסט לחצו כאן
רכיב טקסט. לעריכת הרכיב ולשינוי הטקסט לחצו כאן
x

#{title}

#{text}

#{price}