• רק עכשיו יריד מכירות ענק
 • מבצע חיסול מלאי
כורסת עיסוי בטכנולוגית 2D
אזל המלאי

3,999.00

5,990.00
מבצע ענק

4,900.00

5,600.00

3,690.00

5,990.00
 • ם
  נ
  י
  ח
  ח
  ו
  ל
  ש
  מ
  .
  .
  s
  a
  e
  s
  a
  l
  e
  s
  a
  l
  e
  s
  a
  e
  s
  a
  l
  e
כורסת עיסוי בטכנולוגית 3D
3D יכולת שילוב טכניקות של עיסוי משתנה לישה, אגרופים , לחיצה , סטירות
מבצע ענק

5,490.00

9,590.00
מבצע ענק
אזל המלאי

4,790.00

6,290.00
דגם חדש
3D

7,590.00

12,500.00
מבצע ענק
קבל עזרה בבחירה ויעוץ בחינם 
 • קונים היום מקבלים מחר
 • זה מהיר מידיי
כורסת עיסוי בטכנולוגית 4D
עיסוי מתקדם עם תוכניות בכל השיטות כולל מנגון שמסוגל לבצע מתיחות
מבצע ענק

9,590.00

13,900.00
מבצע ענק

6,690.00

11,700.00
מבצע ענק
מבצע ענק
מבצע נובמבר

4,997.00

7,779.00
מבצע נובמבר

4,997.00

7,779.00
 • הכי משוכללות והכי מקצועיות
 • דגמי 2022 כבר כאן !
כורסת עיסוי בטכנולוגית 5D
יכולת עיסוי המתקדמת עם יכולת מתיחה עמוקה , יכולת עיסוי רוחב , פנימה והחוצה
מחיר מובטח
5D
אזל המלאי

10,900.00

19,900.00
5D
NEW MODEL

10,900.00

12,900.00
מה הם אומרים עלינו  💡
בואו לחוות את המוצרים באולם התצוגה שלנו בהרצליה
אם אתה מחפש לרכוש כורסת עיסוי אתה במקום הנכון , חברתנו משווקת את הכורסאות מהדגמים המובילים בעולם , הגעתם למקום  בו תוכלו למצוא את הכורסאות העיסוי המתקדמות  בעולם בהישג זמינות מהירה ובמחירים טובים לכיס .
הבדלי העיסוי בטכנולוגיות המימד
דגמים דגמי 2D - 2 מימד דגמי 3D - 3 מימד 4D- 4 מימד 5D - 5 מימד
סריקה חכמה לא כן כן כן
מנגנון עיסוי מטייל לא כן כן כן
מתיחה לא לא כן כן
עיסוי לעומק ולרוחב לא לא כן כן
שליטה על עוצמה לא לא כן כן
אפשרות לעיסוי עצמי בנקודה לא כן כן כן
שליטה חכמה במערכת עיסוי אויר לא לא כן כן
מוצר לטיפול רפואי לא לא כן כן
איכות העיסוי ודיוק מ 1-10 בדירוג 1 5 כן כן
בקרה חכמה  לא לא כן כן
פונקציות עיסוי משתנות  לא כן כן כן
כורסאות רחבות  טקסט טקסט כן כן
מצב שכיבה ZERO G כן כן כן כן
עיסוי רגליים חכם  לא לא כן
כן
עיסוי עם שליטה של עומק ורוחב וזווית לא לא לא כן
מצב נעילת אויר לכורסא לא לא כן כן
רון  מסביר על דגם 4D ברלין - באולם התצוגה
התחלת להשתמש במוצרים שלנו ותהנה מריפוי של גופך מחדש בכל שימוש
שימוש בכורסת העיסוי תאפשר לגוף שלך התאוששות שרירים , ניהול כאבי , טיפול בדלקות פרקים , זה יעיל לכאבי צוואר , כאבי גב עליון וגב תחתון 
החלק המפתיע הוא ששימוש קבוע בקבלת עיסוי ישפר את מצב בריאותך , מפחית פציעות , מפחית חרדות , לחץ ומסדר נידודי שינה 
אנחנו מבינים כי רוב מחלות רבות ואחרות מגיעה מגוף ללא שלווה ולא נינוח 
מחקרים רבים הראו שטיפול בעיסוי מקל על תסמינים של מתח פיזי ופסיכולוגי כאחד. קריאות צריכת החמצן, לחץ הדם ורמת ההורמון קורטיזול היו נמוכים כולם 10 עד 15 דקות לאחר העיסוי.

תוכניות עיסוי הכוללות חבטות, טפיחות, סחיטה, לחיצות יום מבוצעות על ידי מערכת רולר הנעה ורוטטת לכל אזורי החלק האחורי של הגוף כך שכורסת העיסוי משפרת ומעודדת שמירה. מחזור הדם.

יש אינספור יתרונות מקידום זרימת הדם. אלה כוללים: האצת החלמה מפציעה ומחלה, סילוק רעלים מהגוף. זה גם עוזר לגוף לייצר את הורמון האנדורפינים, חומר טבעי לגוף להילחם בכאב ובמתח.

עם תכונת Zero Gravity של כורסת העיסוי, במצב כזה של אפס כוח משיכה, הדם שלך יכול בקלות לנוע ולהסתובב בכל חלקי השריר השונים.

ן

הידעתם שעיסוי של 30 דקות בלבד ביום מגדיל את מספר הלימפוציטים בגוף? לימפוציטים הם תאי דם לבנים המסייעים בהגנה על הגוף מפני מחלות, ואחראים על התגובה החיסונית של הגוף לגורמים מזיקים.

כאשר הגוף יכול להגדיל את מספר הלימפוציטים זה טוב נגד מחלות שאנו מקבלים לעיתים קרובות כמו הצטננות, חום או שפעת. לדברי מומחים, די בעיסוי אחד בלבד כדי לייצר שינויים משמעותיים בכמות ההורמונים החיסוניים הדרושים לגוף.

מערכת הלימפה חשובה לא פחות מזרימת הדם בגוף. זו המערכת שעוזרת לאזן ולהגן על הגוף מפני זיהום, היא כמו ניקוז שעוזר לאסוף פסולת בגוף.

בעוד שלדם יש את הלב לשאוב לנוע לאורך כל הגוף, למערכת הלימפה אין "משאבה" כזו לנוע. זה יכול לנוע בגוף רק בזמן שאתה נושם ומכווץ שרירים. לכן, כאשר אתה חי אורח חיים בישיבה, נוזלי הלימפה מצטברים וגורמים לדלקת. מצבי העיסוי של כסא העיסוי עוזרים למערכת הלימפה לנוע טוב יותר בגוף כדי לעזור להילחם בדלקות ובמחלות. קנה כסא עיסוי יוקרתי ב

שימוש בכורסת עיסוי הוכח כיעיל בהפחתת מחלות כגון כאבי ראש, כאבי שרירים, כאבי צוואר/כתף/גב... מחקרים מראים שטיפול בעיסוי מפחית את רמות הלחץ. של קליפת המוח ומעלה את הסרוטונין בממוצע ב-28%.
את היתרון הבריאותי המיוחד הזה ניתן להשיג מכסאות העיסוי Zero Gravity. על ידי עיסוי אזורי שרירים, זרימת הדם מוגברת, חומצת חלב מופרשת בגוף באופן טבעי ללא צורך במטפל או מעסה מקצועי.

אתה לא רוצה לזוז עם מקל בשנות ה-50 לחייך רק בגלל ההשפעות של ישיבה בתנוחה לא נכונה. כסא עיסוי מגביר את הניידות ומרכך שרירים ספסטיים, מווסת את יישור עמוד השדרה ושומר על איזון הדם בכל אזורי הגוף.

שיפור מצב העקמת ואיזון המבנה הכללי של מערכת השלד הוא אחד מהיתרונות הרבים של כסאות עיסוי שאנשים רבים אוהבים. בשימוש מתמשך, כסא עיסוי יכול לתקן עקמת, עקמת צוואר וכתף. לכן הם כל כך שימושיים והכרחיים בבתים רבים של היום.

האם אי פעם עשיתם ספורט או הרמתם כל כך כבדים שאנחנו לא באמת יכולים לעשות את זה שוב? כאבי שרירים ונוקשות שנמשכים בדרך כלל מספר ימים קשורים רבות לפעילות היומיומית שלך.
מצב הרפיה והאושר לאחר העיסוי עוזר להורדת לחץ הדם. בדומה להשפעות של ריצה או תרגול יוגה יוריד את לחץ הדם ויאט את קצב הלב. כדי לחוות את המצבים המרגיעים האלה, למה אתם מחכים מבלי לצייד את המשפחה שלכם בכיסא מלא עם כל התכונות הנחוצות ביותר?
מחקרים הראו שטיפול בעיסוי מפחית עייפות ומשפר שינה, כולל גברים ונשים, צעירים וזקנים, אפילו חולים, אנשים עם סרטן, מחלות לב או הפרעות נפש.
מחקרים דומים הראו כי איכות השינה השתפרה עם עלייה בקריאות גלים פרטניים בעקבות עיסויים.
האם אי פעם שמתם לב שקל מאוד להירדם בזמן שאתם משתמשים בכורסת עיסוי?

החיים המודרניים מביאים אנשים מדוכאים להיות נפוצים יותר. החדשות הטובות הן ששליטה ושיפור רמות הדיכאון הם גם אחד היתרונות של כסא העיסוי.

טיפול בעיסוי הוכח מזמן כמגביר את הורמוני ה"אושר" כולל סרוטונין, דופמין ואנדורפינים. השקעה בכורסת עיסוי היא כמו יצירת אספקה ​​יומית של הורמוני השמחה הללו.

לא קל לבחור כיסא עיסוי איכותי המתאים לצרכים שלך. כמותג מספר 1 בווייטנאם במשך שנים רבות, כסא העיסוי של Elipsport Sports Group לא רק מוערך בזכות איכותו אלא גם אהוב על המחיר הסביר ביותר שלו. לכיסאות העיסוי של Elipsport Sports Group יש סגמנטים רבים עם הרבה מחירים שונים מפופולרי ועד יוקרתי, המתאימים לכל הלקוחות. הסיבה לכיסאות עיסוי של ELIP יש את המחיר הטוב ביותר בשוק מכיוון שיש מפעל הרכבה בוייטנאם, מה שמפחית את העלות של ייבוא ​​יחידות מונוליטיות כדי לעזור להפחית עלויות.

מלא את הפרטים וקבל הצעה מיוחדת 

למה לבחור BRENDAN ? 
אנחנו מובילים את הטכנולוגיה בכורסאות העיסוי בישראל ,ההתמחות שלנו ושיווק הדגמים מהטובים בעולם הפכו אותנו
לחברה הטובה ביותר בישראל , המוכרת את הדגמים הטובים בעולם 
משווקים בלעדיים של חברות  ROTAIו   , BRENDAN 

חברת ברנדן מובילה את תחום כורסאות העיסוי ואנחנו מייבאים ומשווקים את הדגמים הטובים בעולם ולא רק בארץ ,  אתה תקנו את המוצרים הטובים בעולם במחיר הוגן תוך כדי שנבטיח לך את המחיר הטוב ביותר הכולל אחריות ושירות למוצרים בארץ עד הבית , עם זמן אספקה מהיר ותשלום נוח , אנשי מכירות הטובים ביותר עם הידע המעמיק על כל מוצר ומוצר והבנת הטכנולוגיות , אנחנו נבטיח לכם את חווית הקניה הטובה ביותר  שתוכל להשיג בישראל ואת המוצר המוביל מבין נבחרת המוצרים שאנחנו משווקים .

משלוחים חינם !

אחריות רשמית עד הבית

עד 24 תשלומים

אספקה מיידית

הדגמים המתקדמים שתוכל להשיג בישראל

14 ימי נסיון

image alt
מוטי בנטי מה יש לו להגיד -  על שימוש בכורסאות העיסוי 
 אני רוצה להסביר לכם איך זה משפיע על יכולות העיסוי וריפוי של גופכם

כאשר אנחנו חיים את חיים שלנו , הולכים לעבודה ישנים  , הגוף שלנו מייצר דלקות , כל בן אדם חי בתוך דלקת , הכוונה אנחנו סובלים מבעיות של שרירים , מחלות שונות ועם הגיל הגוף שלנו מתקשה לרפא אותם בכוחות עצמו ,  כאבי שרירים מתמשכים , בעיות מפרקים , חולשה , עייפות כל אלה מצברים ויוצרים דלקות בגופנו שגורמות לנו לבעיות שונות , דלקת מפרקים וחוליות שזזות מהמקום , הגוף שלנו עובד כל יום להתגבר על הדלקות השונות בגופנו , בעזרת מנוחה , שינה , ואוכל טוב  , זה עוזר לנו לרפא את הדלקות בגוף אבל שימוש בכורסת עיסוי מזרז את תהליך ההחלמה והריפוי במיידי .
 ואתה תרגיש את ההבדל באורך החיים שלך 

 

עיסוי זה דבר רפואי שיכול לרפא את גופנו ולשפר את האורך החיים , אני משתמש בכורסת עיסוי , וללא כורסת העיסוי אורך החיים שלי יורד למטה , זה נורא פשוט להבנה למה אנחנו יכולים בעזרת עזרה חיצונית לרפא את הגוף , כורסת עיסוי זה רק חפץ בבית והנאה ולשם כיף זה מוצר רפואי המאפשר לך לבצע כמה פעולות חיוניות בגוף , שמתם לב שאנשים שונים כאשר יש להם פצע מסויים עברו תאונה עוברים פיזיותרפיה , טיפול עיסוי העוזר לרפא את הגוף , כורסאות העיסוי יודעות לבצע את אותה פעולה , הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות זה לבצע טיפול עצמי בעזרת כורסת העיסוי 
מה שקורה זה כאשר אנחנו מבצעים עיסוי בעזרת כורסת עיסוי , הגוף שלנו מקבל כמה דברים שעוזר לנו לרפא במיידי ולתת לגוף הזרמת דם גבוהה תחשבו על זה , עיסוי מזרים לחץ דם גבוהה פי כמה וכמה בגוף זה עוזר לך לרפא את הגוף בעזרת חיצונית כאשר זרימת דם גבוהה מגיע לאזורים עם חוסר זרימת דם זה עוזר להם לקבל חמצן וחומרים מזינים בדם  זה מרפא מיידית את כאבי השרירים , ומאפשר לגוף לתקן את עצמו בצורה מהירה יותר אתה תרגיש הקלה מיידית , הגוף שלך ירפא את עצמו בעזרת זרימת דם זו , מעבר לכך רוב כורסאות העיסוי המתקדמות יודעות לבצע מתיחות אתה תוכל לבצע מתיחות ,  זה יעזור לכם להחזיר את כל החוליות שלך למקום ולאזן את גופך מחדש , אין מה לא להבין כי כורסת עיסוי זה רובוט ששימוש קבוע לא רק יסיר לך דלקות , כאבי פרקים , גם יעזור לך לאזן את רמת הלחץ דם שלך , ולאפשר העלאת תפקוד מערכת החיסונית שלך וזה מוכח בדוק , זה יהיה הדבר הטוב ביותר לאנשים המבצעים ספורט או עובדים קשה כאשר הם מבצעים פעילות ספורטיבית הם קורעים את השרירים , והשרירים צריכים לקבל ריפוי , הגברת לחץ דם בנקודה מאפשר ריפוי לאזור בגוף במיידי , יש לנו בגוף מערכת ניקוז לימפתית , ועיסוי עמוד טוב  בנקודות האלה מאפשר לנו לנקז רעלים בצורה מידית בעזרת עיסוי טוב אני בזבזתי שנים על להבין את הגישה הטובה ביותר לרפא את הגוף ועזרתי להמון אנשים להימנע מדלקות , הארכתי להם את אורך החיים , קיבלתי אלפי מכתבי תודה , שימוש נכון בכורסאות עיסוי שאנחנו מציעים למכירה הוא הדרך הטובה לאריך את אורך החיים שלך , גופך באופן מיידי לאחר קבלת עיסוי משחרר הורמונים שונים הידרופוניים ויאפשרו לך להרגיש הקלה והרגשה טובה יותר זה ישפיע על מצב הרוח שלך לאחר כל עיסוי את תרגיש את ההבדל רק מה שתצטרך לעשות היא להכניס את עצמך לרוטינה של שימוש של לפחות 10-15 דקות של 3-5 פעמים בשבוע
סובל מכאבי שרירים ? בעיה רפואית 
תן לנו לסייע בפתרונות יחודיים 
תכונות הפיצרים בכורסאות העיסוי 
x

#{title}

#{text}

#{price}