מהם היתרונות של אקדח עיסוי?

אקדח עיסוי הוא כלי קטן שצריך להפחית כאב זמני. אם למישהו יש כאבי גב, כאבי שרירים, כאבי פרקים וכו '. אקדח עיסוי משמש לעתים קרובות בכאב קטן. מתישהו אקדח עיסוי עובד טוב מאוד עם זאת, מתישהו אקדח עיסוי לא יכול להפחית את הכאב, במקרה זה, כיסא עיסוי עובד ביעילות. אנשים מעדיפים כיסא עיסוי על פני אקדח עיסוי. מכיוון שאקדח העיסוי עובד רק אזור שרירים מוגבל, אולם כיסא העיסוי עובד בסך הכל.

 
האם רובי עיסוי באמת עובדים?
 
אקדחי עיסוי הוכחו כמועילים בהפחתת כאבי שרירים מאוחרים ושיפור אורך השרירים לטווח קצר במחקרים. DOMS יכול לגרום אי נוחות בשרירים עד 72 שעות לאחר אימון מאומץ. אתה יכול להפחית אי נוחות בשרירים ולסייע להתאוששות השרירים באמצעות אקדח העיסוי על השרירים שעבדו במהלך האימון.

 
היה מעט מאוד מחקר שהראה עלייה במהירות, סיבולת או מומנט. כתוצאה מכך, טיפול כלי הקשה לא ניתן לומר כדי להגדיל את הביצועים הספורטיביים ישירות. 4 אקדח עיסוי יכול להיות די מוצלח תלוי מה אתה רוצה לעשות עם זה. רובי עיסוי נהדרים להארכת השרירים ולהקלה על אי נוחות.

 

בישראל חברת ברנדן נותנת 40% הנחה על כיסא עיסוי תלת מימדי מקסימום. 

כדי לצפות בתמונות, מידע ומחיר נוספים אנא 
לחץ כאן עכשיו

 מה זה כיסא עיסוי טוב יותר ואקדח עיסוי?

Model 4D Berlin
זו שאלה פשוטה ותמציתית שרוב הקונה החדש רוצה לדעת. אקדח עיסוי שונה לחלוטין מכיסא עיסוי. שימוש בכיסא עיסוי בעיסוי גוף שלם בין אם אקדח עיסוי משמש רק לטיפול בעיסוי בחלק מסוים של הגוף. כמו אם למישהו יש כאב בכתף, הוא יכול להשתמש באקדח עיסוי. אם מישהו עייף מעבודה יומיומית או עבודה קשה, במקרה זה אנחנו צריכים להשתמש בכיסא עיסוי כי אקדח עיסוי לא יכול להפחית עייפות גוף מלאה. יש לנו את האיכות הטובה ביותר מראש כיסא עיסוי טכנולוגי אשר הוא 3D, 4D ו 4D + טכנולוגיה אשר ייתן לך מלא הקלה ולהפחית את הלחץ

 
החברה שלנו מוכרת סוגים רבים של כיסא עיסוי שהוא הטוב ביותר באיכותו ובמחיר הנמוך ביותר בכל רחבי הארץ. ביקורות על כיסא עיסוי יספרו לכם את ביצועי כיסא העיסוי שלנו, איכות המוצר, הבטיחות ואיכות המשלוח. זה מובטח שתאהבו את המוצר שלנו.
x

#{title}

#{text}

#{price}