מדוע כסא מסאז אפס כבידה עדיף על כסא מסורתי?

כפי שאתה יכול לנחש כעת, תכונת הכבידה האפסית היא תכונה שעושה כסא מסאז​ שווה את תג המחיר המוגדל. כיסאות אלה מסוגלים לשכב אותך למצב שהוא לא רק נהדר לעיסוי עמוק יותר, אלא גם המיקום יכול לסייע לעמוד השדרה והמפרקים שלך להתפרק, להקל על כאבי גב וקשיחות במפרקים. סבורים כי גם עמדת הכובד האפס היא העמדה המפעילה את הלחץ המינימלי ביותר על הגב התחתון.

כל שלנו כסא מסאז מותגים מציעים לפחות דגם אחד הכולל את מיקום הכבידה האפס. כמה מהטובים ביותר הם אוסאקי OS-4000T ומקסים, טיטאן פרו יופיטר XL, Luraco i7 PLUS ו- Legend PLUS וסדרת Dreamwave M.8.

עיסוי רגליים ושוקיים:

עיסוי כפות רגליים ועגלים הפך לחביב על משתמשים רבים וכיום הוא נמצא לעתים קרובות למדי בינוני עד גדול כסאות עיסוי. אם אתה עומד על הרגליים כל היום או עובד בעבודה תובענית, עיסוי כף רגל יכול להפוך את הערב שלך להרבה יותר טוב. בדוק את כסאות העיסוי הזמינים כאן המציעים תכונה רפלקסולוגית לכף הרגל.

ישנם מספר כסא מסאז המציעים עיסוי רפלקסולוגי מתקדם לכפות הרגליים ועוד כמה המציעים גם עיסוי כרית אוויר. טיפול זה יכול להעלים כאבים ולהגביר את זרימת הדם לגפיים התחתונות.

ניתן גם להתאים רבים ממעיסי כף הרגל והעגל לעוצמה וחלקם מציעים תכונה אוטומטית של התאמת רגליים. כך תוכל להיות בטוח שמיקום ההודעה והעוצמה הם בדיוק מה שאתה רוצה שיהיו.

כפות רגליים כואבות אינן דרך לסיים את הלילה שלך. היכנס לכסא שלך ותן לו לפעול בקסם הנפלא שלו.

חום -

טיפול בחום כסא מסאז חום ועיסוי מציעים יתרונות דומים, ובשילוב שני הטיפולים הללו יכולים לבנות אחד את השני כדי לספק חוויה טובה עוד יותר. שניהם פועלים לשיפור זרימת הדם ועיסוי יכול לסייע להיפטר מגוף מרעלים מובנים. יחד, זרימת הדם המשופרת פועלת לשחרור הרעלים אפילו טוב יותר.

בנוסף, עיסוי וחום פועלים לשפר את גמישות השרירים שיכולים לעזור להפחית כאבים ומוגבלים בניידות. דלקת פרקים, פציעות ברקמות עמוקות, דלקות ונוקשות שרירים יכולות להיעזר בעיסוי מחומם.

ישנם מספר כסאות עיסוי המוצעים על ידי המותגים המובילים שלנו המספקים טיפול בחום. הסטנדרט לכסאות עיסוי הוא חום מותני, כאשר גופי החימום ממוקמים בגב התחתון.

ישנם גם כמה כסאות עיסוי עם אלמנטים לחימום גוף מלא ואפילו שמיכות חום כמו בג'ונסון וולנס J6800. השמיכה שלה יכולה לשכב מאחוריך או להימשך קדימה לשכיבה על הכתפיים והחזה שלך.

תחושת חמימות טעימה בזמן שהגלגלים מיישמים את הקשרים שלך היא תחושה נפלאה באמת.

עיסוי כריות אוויר:

עיסוי דחיסת כריות אוויר פועל לעתים קרובות את הגפיים של המשתמש באמצעות מערכת מובנית בתוך כסא מסאז. סוג זה של עיסוי דחיסה יכול לעזור להקל על הנוקשות ולהגביר את זרימת הדם. עיסוי הדחיסה יכול גם לעורר את מערכת הלימפה להסיר רעלים מהגוף בדומה לפחית עיסוי מסורתית.

בדרך כלל אתה יכול להתאים את רמת העוצמה של עיסוי דחיסת האוויר ולעתים תוכל למקד אותם כמו גלילי הגב באמצעות פקדים ידניים. אתה יכול גם למצוא
 כסא מסאז שמשתמשים בכריות האוויר כדי להחזיק אותך במקום לתוכנית מתיחה או להציע לחיצת ירך.

טכניקת סחיטה עדינה זו נהדרת לטיפול באזורים גדולים יותר כמו כל היד או הרגל. ניתן גם להתאים אותו לייצר טכניקת עיסוי מוצקה יותר.

5,000.00

8,500.00
מבצע ענק
מבצע ענק

6,690.00

11,700.00

4,990.00

7,900.00

6,900.00

9,190.00

6,390.00

9,490.00
x

#{title}

#{text}

#{price}