כסא מסאז אוקו M.8 LE | כסא מסאז גוף מלא 4D

אוקו (קו) מפגיש אמן בטכניקות עיסוי שיאצו עתיקות, טכנולוגיה פורצת דרך ומעצב תעשייתי מוביל להפוך את אומנות העיסוי העתיקה לחוויה מודרנית מפוארת.

עם כיוון מתחשב, ה- אוקו (קו) מעביר אותך למצב של הרפיה והתחדשות. תנועות מחושבות ומדויקות משקפות את ידיו של מאסטר שיאצו - ממיסות מתח ומעוררות את החושים שלך.

הביטוי הנועז ביותר שלנו מסדרת m הוא כסא מסאז - העשוי מעור דגנים ואולטראסואד מפואר. המהדורה המוגבלת שלנו היא יצירת אמנות המלוהטת בתעודת אותנטיות ממוספרת וחתומה.

עוטף את עצמך בכנות מוחלטת כאשר הבלתי -מצופה הופך לחלק מהיומיום שלך.

נוכחות שאין לטעות בה:
שים את עצמך בידיו של מאסטר - מאסטר שיאצו ידוע, אוקבאיאשי סנסיי מתחיל את הפגישות הטיפוליות שלו במגע יחיד ופשוט. מבלי שהלקוחות אומרים מילה, הוא מבחין ברגשותיהם, מרגיש את נוקשות המוזיקה ומתחיל להחזיר את הגוף להרמוניה. זוהי האינטואיציה שמביא אוקבאיאשי סנסי לסימפוניה של התנועה אוקו (קו). בהנחייתו, מהנדסי אוקו (קו) יצרו תזמור של מגע ללא תחרות, המביא את כל האדם שלך להרמוניה, משחרר את כוח הריפוי העצמי של הגוף, ומחדש את הנפש והשריר.

האתוס של ההנדסה היפנית

ביפן, רמת מצוינות היא לא נקודה קבועה, אלא דרך לא נלאה לשיפור. זוהי תשומת לב מתישה לפרטי רוח שלא מפסיקה להתאמץ, והסיבה לכך שכל כסא מסאז אוקו (קו) יוצר ביפן.

 
מסלול מסלולים:

יוקרה לא עוסקת בפשרה. המקסרם הקנייני של סדרת M הוא הנישואין המושלמים של עיצוב מנגנון  שלנו עם מסלול עיסוי ייחודי. סדרת ה- M מעבירה אותך בצורה חלקה מזקוף, לאפס הכבידה, לדירה מלאה-כל זאת מבלי לפספס פעימה.
x

#{title}

#{text}

#{price}