אוסאקי פרו 4D פרגון מסלול כסא מסאז

אוסאקי 4D מקצוען פרגון הוא כסא מסאז 4D ששודרג לאחרונה עם מסילת ומנגנון גלילה לחימום. כסא מסאז 4D הפופולרי והחדשני ביותר של אוסאקי הוא מקצוען מאסטרו, אולם פרגון 4D מקצוען הוא מהפכה ומשודרגת של כיסא עיסוי 4D. במיוחד, פרגון מעוצבת עם מערכות טכנולוגיה גבוהות ומפוארות, שהן הקלטה קולית, פחות הגדלת שטח וגלילי חימום על משענת הרגליים. בנוסף, הפרגון נועד להתאים אישית את טמפרטורות החימום על ידי המשתמש. באמצעות השליטה הקולית והקלות בשלט רחוק, המשתמש יכול לגשת ולנהל את כסא העיסוי בקלות ללא קשיים.

זיהוי קולי:

בהתאם למדע והטכנולוגיה של המאה ה -21, פרגון כוללת תכונה חדשה המציגה טכנולוגיה מתקדמת שהיא זיהוי קולי. זיהוי קול או דיבור הוא היכולת של מכשירים להקליט מילים או פקודות מדוברות על ידי המשתמש. לפרגון אוסאקי 4D מקצוען יש מיקרופון זעיר סביב הרמקול שמזהה 9 משפטים שונים שהמשתמש יכול לנהל את מצבי העיסוי באמצעות דיבור.

הפעל את מצב זיהוי הדיבור.:

1. עיסוי סיני
2. הקלה בכאבים
3. גוף נמתח
4. ניסיון
5. הרפיה
6. אפס הכבידה
7. הפעל את Voice off
8. כיבוי כסא עיסוי


אוסאקי 4D פרו פרגון מעוצב כמו בטכניקת עיסוי 4D טכנולוגית ומשופרת אשר מעסה רחב יותר, עמוק וקצבי יותר מאשר גלילי העיסוי המקובלים. מנגנון העיסוי 4D מאפשר חוויה נוספת בחשבון את המהירות והקצב של העיסוי.

אוסאקי פרו פרגון מאפשר 4 רמות התאמה שונות לעיסוי 4D. עם מגוון רמות ההתאמה, המשתמש יכול להתאים אישית את העיסוי כך שיתאים להעדפותיו האישיות. עם כסא מסאז אוסאקי 4D מקצוען פרגון, המשתמש יכול לשלוט בחוויית העיסוי בעזרת התאמות 4D ו -5 רמות התאמות מהירות.

מסלול עם עיסוי רולר גב מחומם

אוסאקי 4D פרו פרגון ממריץ את מערכת עיסוי המסלולים המציעה כיסוי רחב יותר ונקודות הגעה רבות יותר המורחבות טכניקות עיסוי מהצוואר, לאורך כל הגב התחתון, ולבסוף עטיפה מתחת לגב הירכיים. תנועת טכניקת עיסוי המסלולים של פרגון מציעה עיסוי מרענן על גב גופך. המסלול מציע כ -50% יותר אזור עיסוי מאשר כסאות המסלול הממוצעים שלכם. ל- 4D מקצוען פרגון מערכת החימום האחורית המשודרגת ביותר. הגליל עצמו יתחמם ופועל כמו אבנים חמות המעסות במקביל. גליל הגב המחומם מאפשר שטח חימום משטח גדול בהרבה. בואו לחוות את המותרות של אבנים חמות שמחממות את השרירים מהצוואר עד השרירים. בנוסף, פרגון כוללת גרסה משודרגת של תכונת חימום שהיא פונקציה להתאמת טמפרטורת החימום.
x

#{title}

#{text}

#{price}