אוכל לקחת את כסא העיסוי

כורסת מסאז עשוי להוות דרך להרגיש טוב יותר פיזית, נפשית ורגשית. ניסוי עם סוגים שונים של כורסת מסאז ועם טיפולי עיסוי שונים כדי למצוא את הסוג והספק שהכי אידיאלי עבורך.

תמיד תקשר את הציפיות והכוונות שלך עם כסא עיסוי תרפי ותדברי אם יש משהו שאינך מרגיש בנוח איתו. שוחח עם הרופא שלך לפני שאתה מקבל כל סוג של עיסוי אם יש לך בעיות בריאותיות או מצבים.

מרהיט פשוט לטכנולוגיה פורצת דרך 

שוק כורסת מסאז בעולם בכלל ובישראל בפרט גדל בשיעורים משמעותיים משנה לשנה לאור המודעות ההולכת וגוברת לשמירה על איכות חיים והרגלים בריאים. מסתבר שכורסת העיסוי שאתם מכירים עם שני עיגולי מתכת מרופדים במשענת (ושלושה סוגי עיסוי שמרגישים אותו דבר) היא כבר נחלת העבר והיום שוק זה נמצא בחזית טכנולוגית שמטרתה נוחות מקסימלית. כיום תוכלו למצוא כורסאות עם מעל ל-10 פונקציות, סוגי טיפולים, מוזיקה, התאמה אישית למבנה הגוף שלכם וזהו רק קצה הקרחון.

אז כמה עולה התענוג הזה?

כמו כל גאדג’ט, ככל שהגרסא יותר מתקדמת כך גם המחיר,

כורסא יכולה להתחיל מכמה אלפי שקלים ולהגיע גם עד ל-30,000 שקלים. האם זה שווה את זה? בואו נגלה.

בישראל ישנם מספר שחקנים בשוק הכורסאות המציעים מגוון מרשים של כורסאות עיסוי בטווח מחירים גמיש. בתקציב של כמה אלפי שקלים תוכלו להשיג כורסת טלוויזיה קלאסית, ממשק נח ועיצוב יפה ואלגנטי.

נכון, בטווח מחירים זה, לא מדובר בחוד החנית של כורסת מסאז אבל הן עושות את העבודה.

אם אתם מוכנים להשקיע קצת יותר, תוכלו להשיג כורסא איכותית יותר, הן מבחינת נוחות ורגישות במסאז’ והן מבחינת טכניקות, רמקולים ושקע USB.

רובן המוחלט של כורסאות העיסוי הנמכרות בישראל מיובאות מסין ומגיעות עם שירות תיקונים חינם לשנה הראשונה, כורסת עיסוי ממוצעת אמורה להחזיק עשר שנים כל עוד מתבצע בה שימוש סביר.

מה זה שימוש סביר אתם שואלים? לפי נציג כורסת מסאז מדובר בשימוש יום יומי ואף שלוש פעמים ביום.

תמורה גבוהה יותר לכסף שלכם

עד כאן הכל נשמע מצוין, אבל אנחנו ישראלים וכמו כל ישראלי ממוצע אנו נמצאים בחיפוש מתמיד אחר איכות מקסימלית בעלות מינימלית, מה שנקרא – מציאה.

אז התחלנו לרחרח קצת בחנויות הנחשבות פחות ידועות, אך מופיעות בראש עמוד תוצאות החיפוש בגוגל ומבטיחות איכות ואף פתרונות ייחודיים מאוד שאין לרשתות המוכרות יותר בתחום.

כך הגענו ל רלקס מרקט, המייבאת כורסאות עיסוי של המותג הגרמני Casada.

רלקס מרקט מוכרת רק מותג אחד של כורסת מסאז. הסיבה לכך, היא האיכות הבלתי מתפשרת של הטכנולוגיה הגרמנית.

מדובר בכורסאות פרימיום עם יותר מ-10 תוכניות בסמארטפון של מוזיקה, פונקציות חימום, עיסוי רגליים ואפילו עיסוי יוגה המשפיע באופן חיובי על מחזור הדם והופך את השרירים לגמישים יותר. כורסאות העיסוי מותאמות לפי גובה ומשקל לחוויה מושלמת והעיצוב יוקרתי ומרשים.

כורסאות העיסוי של רלקס מרקט מגיעות עם אחריות לחמש שנים ועם איכות בלתי מתפשרת, ומבחינת המחיר? הוא אינו שונה ברלקס מרקט מחנויות אחרות אמנם, אבל שם הכסף שלכם מקבל תמורה גבוהה יותר מכיוון שמדובר בחנות בוטיק ולא רשת ארצית (עדיין) כך שחווית הקנייה היא הרבה יותר אישית, אינטימית ויוקרתית.
x

#{title}

#{text}

#{price}